Specjalista ds. Marketingu

LaCava - Genesso FMCGO firmie

4 000‐8 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, Słoneczna 54G, 05-500 Stara Iwiczna, Polska

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Tworzymy firmę pracowników pełnych pasji do kawy. Jesteśmy kompletnie oddani dostarczaniu naszym Klientom autentycznego i zawsze najlepszego doświadczenia kawy. Szukamy tylko i wyłącznie pracowników entuzjastycznie nastawionych, utalentowanych i szukających ciągłego rozwoju.

Jako Junior Marketing Specialist palarni LaCava przyłączysz się do niesamowitego zespołu ludzi, miłośników dobrej kawy i staniesz się ambasadorem jakości naszej marki tworząc ją i wyznaczając nowe kierunki rozwoju naszego brandu.

Opis stanowiska pracy – czyli co będę robić?

  • Będziesz tworzyć cały kontent marketingowy palarni kawy, w tym materiały promocyjne, katalogi, ulotki, narzędzia promocji, oferty dla działu handlowego, gifty obrandowane naszą marką
  • Będziesz tworzyć, modyfikować, rozwijać i kontrolować naszą księgę znaków, kolorów i spójność całej oprawy brandu
  • Będziesz współprojektować oprawę graficzną naszych produktów, etykiety, opakowania, oraz uczestniczyć w dobrze materiałów i dostawców opakowań, kartonów i materiałów pakowych
  • Będziesz tworzyć grafiki do materiałów pracując w programach Photoshop oraz Illustrator i przygotowując materiały w wersji przystosowanej do wymagań drukarskich naszych podwykonawców
  • Będziesz pisać kontent marketingowy w postaci tekstów na stronę i sklep internetowy, materiały drukowane, opisy kaw w porozumieniu i uzgodnieniu z naszym Head Baristą i Roast Masterem, osobami odpowiedzialnymi za rozwój produktu
  • Będziesz współtworzyć razem z naszym zespołem i pisać, edytować artykuły do naszego bloga firmowe
  • Będziesz prowadzić nasz sklep internetowy, odpowiadać za prawidłową realizację zamówień, kontakt z Klientami sklepu internetowego, reagować na zapytania i reklamacje
  • Będziesz dodawać, edytować produkty w sklepie internetowym w oparciu o platformę Shopify, jak również edytować treści na poszczególnych stronach