Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Marketingu

PIEKARNIE LUBASZKA sp. z o.o.O firmie

PIEKARNIE LUBASZKA sp. z o.o.

Szlachecka 45

Białołęka

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad obiegiem dokumentów dotyczących pracy marketingu (umowy, faktury
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • Przygotowywanie i prowadzenie akcji marketingowych przy współpracy z działem sprzedaży
  • Tworzenie scenariuszy wydarzeń
  • Prowadzenie prac i redakcja gazety firmowej
  • organizowanie wysyłek kreatywnych i koordynacja eventów firmowych
  • Tworzenie i publikowanie atrakcyjnych treści w Internecie, Współpraca z mediami - tworzenie contentu (social media, strona www) i redakcja treści
  • Fotografowanie, tworzenie relacji na mediach społecznościowych
  • Tworzenie we współpracy z grafikiem oraz realizacja i dystrybucja materiałów promocyjno–reklamowych firmy – zarówno drukowanych jak i audiowizualnych,
  • Codzienne czynności administracyjne związane z działem marketingu i działem handlowym,
  • Udział w spotkaniach działu marketingu i handlowego,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami,
  • Ścisła i bieżąca współpraca z innymi działami firmy
  • Odpowiedzialność za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną w zakresie marketingu
  • Prowadzenie samodzielnych projektów w zależności od potrzeb biznesowych
  • Śledzenie trendów (w tym konkurencja z rynku lokalnego i światowego) , proponowanie nowych kreatywnych rozwiązań (w tym produkty EKO, BIO), dbanie o rozwój firmy
  • Samodzielność w realizacji projektów i rozwiązywaniu problemów

Nasze wymagania

  • Kreatywności, głowy pełnej pomysłów i mnóstwo energii do wdrażania ich w życie
  • Lekkie pióro, pisanie artykułów do gazety, umiejętność tworzenia komunikatów marketingowych i promocyjnych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zaangażowanie i entuzjazm
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office
  • Znajomość programów komputerowych do obróbki zdjęć na potrzeby mediów społecznościowych, przygotowania ulotek, plakatów
  • Umiejętność obsługi urządzeń peryferyjnych
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • proaktywna postawa i umiejętność proponowania rozwiązań
  • nastawienie na osiąganie rezultatów
  • Zamiłowanie do fotografii
  • Dyspozycyjność ( wymagana obecność podczas akcji firmowych, otwarć sklepów, sesji zdjęciowych itp.)
  • Energiczna, umiejąca szybko podejmować decyzje

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • brak dress code’u

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Galeria Wypieków Lubaszka – znana i ceniona piekarnia w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu.

Specjalista ds. Marketingu, Szlachecka 45, Białołęka, Warszawa