Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

AMAZEMET sp. z o.o.

umowa o pracę
4 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wiązowna (pow. otwocki)

    Wiązowna (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i analiza danych dotyczących ruchu na stronie www,

  • Aktualizacja treści na stronie www i optymalizacja jej pod kątem SEO,

  • Przygotowywanie i prowadzenie kampanii w social media w celu generowania nowych Leadów,

  • Udział i organizacja eventów, targów i konferencji

  • Prowadzenie mediów społecznościowych i bloga firmy we współpracy z pracownikami (obrobienie contentu dostarczonego przez pracowników firmy, przygotowywanie zdjęć, wideo),

  • Opracowywanie materiałów graficznych

  • Współpraca z agencjami i partnerami biznesowymi

  • Raportowanie i analiza rezultatów działań marketingowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy związanej z marketingiem B2B (najlepiej w firmie produkcyjnej),

  • Zrozumienie istoty SEO i znajomość narzędzi do pozycjonowania, Google Analytics, Google Search Console itp,

  • Umiejętność analizy danych i raportowania,

  • Znajomość Wordpress (+ mile widziana znajomość edytora Elementor – w nim ma być nasza strona),

  • Sumienność w regularnym uzupełnianiu treści,

  • Mile widziana umiejętność tworzenia prostych grafik, przy użyciu, np. Canva, Gimp, Power Point,

  • znajomość języka angielskiego: min C1 (tworzenie treści dedykowanej do klienta zagranicznego),

  • umiejętność planowania, zdolności organizacyjne, elastyczność na zmiany,

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie będącej czołowym krajowym producentem w biznesie o dużym potencjale rozwoju

  • Oferujemy pracę, pełną nowych wyzwań i ciekawych doświadczeń w gronie pozytywnych nastawionych na pracę zespołową osób z pasją. W naszym gronie będziesz miał okazję nauczyć się więcej niż przez cały okres edukacji

  • Opiekę mentorską i wsparcie we wdrożeniu - pełne wsparcie przełożonego na każdym etapie pracy

  • Możliwość rozwoju w nowatorskiej branży. Jesteśmy otwarci na kreatywność i ciekawe pomysły

  • Dużą samodzielność w realizacji zadań

  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie na rynku

  • Niezbędne narzędzie pracy

O nas

Kim jesteśmy?

AMAZEMET jest międzynarodową firmą będącą partnerem wykonawczym dla wielu organizacji naukowych i firm technologicznych w zakresie rozwoju technologii i prototypowania.

Światowy lider w dziedzinie technologii ultradźwiękowych. Pracujemy nad technologiami druku 3D i działamy w branży metalurgicznej. Na rynku działamy od trzech lat, a nasz zespół liczy obecnie 30 osób.

Co robimy?

Rozwijamy technologie skierowane do przemysłu oraz jednostek badawczych zajmujących się drukiem 3D z metalu oraz opracowywaniem nowych materiałów. W naszej pracy posługujemy się m.in. ultradźwiękami, metalurgią, technikami próżniowymi, odlewaniem i spawalnictwem. Wszystkie nasze urządzenia są wykonywane u nas: od prac rozwojowych i projektowanie po finalny montaż.

Czemu AMAZEMET?

Jesteśmy szybko rozwijającą się organizacją, na której pracę i rozwój ma wpływ cały Zespół. Ciągle spotykamy się z nowymi wyzwaniami. Współpracujemy z ośrodkami badawczymi i firmami produkcyjnymi na całym świecie, od Korei, przez RPA, aż po Kanadę.