Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

RADPAK FABRYKA MASZYN PAKUJĄCYCH SP. Z O.O.

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z działem design'u przy tworzeniu content'u marketingowego.

  • Współpraca z komórką odpowiedzialną za prowadzenie Google Ads.

  • Prowadzenie kampanii reklamowych na platformie LinkedIn oraz Facebook.

  • Prowadzenie kampanii mailingowych.

  • Tworzenie materiałów prezentujących: case studies, white papers, przewodników.

  • Uruchamianie nowych i rozrastanie obecnych kanałów marketingowych jak LinkedIn, YouTube oraz Facebook.

  • Utrzymywanie i modyfikacja strony internetowej.

  • Montaż oraz obróbka nagrań demonstrujących pracę maszyn pakujących.

Nasze wymagania

  • Działania zgodne z filozofią Lean Marketing - testy A/B, częste iteracje, sprawdzanie hipotez, podejmowanie decyzji na podstawie feedback'u otrzymanego z rynku.

  • Znajomość programów analitycznych jak: Bit.ly, Hotjar, Google Analytics.

  • MS Excel w celu przygotowywania analiz marketingowych.

  • Sprawne posługiwanie się językiem angielskim

  • Copywriting na poziomie pozwalającym skutecznie formułować komunikację marki.

Mile widziane

  • Znajomość Wordpress, SEO

  • Znajomość pakietu Adobe / Corel

  • Znajomość HTML, CSS

To oferujemy

  • Pakiet benefitów

  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie

  • Rozwój zawodowy: doświadczenie oraz szkolenia

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Znakomitą atmosferę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowanie do studiów zaocznych

Jesteśmy producentem maszyn pakujących z 30 letnim doświadczeniem. Zatrudniamy ponad 110 osób. Dynamicznie rozwijamy się zarówno na rynku globalnym jak i lokalnym. W Polsce jesteśmy liderem w dostarczaniu automatycznych rozwiązań pakujących. Naszymi klientami są znane marki, które codziennie widzisz na półkach sklepowych.

Od blisko 10 lat rozwijamy się szybciej niż kiedykolwiek, rozbudowując biurowiec, hale produkcyjne; powiększając zespół oraz inwestując w nowoczesne systemy IT.

W tej roli będziesz odpowiadać za planowanie i realizację strategii marketingowej, której celem będzie promowanie firmy na rynkach lokalnych oraz zagranicznych. Jest to szansa na zbudowanie relacji ze strategicznymi klientami, zespołem firmy oraz rozwinięcie swoich umiejętności w segmencie B2B. Oferujemy niezależność, elastyczność i dużą decyzyjność w zakresie planowanych działań i ich realizacji.

Jeśli masz analityczne, strategiczne i empatyczne podejście do działań marketingowych to prawdopodobnie jesteś kandydatem na Specjalistę ds. Marketingu w firmie RADPAK.

Zapraszamy do kontaktu.

Przewiń do profilu firmy