Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

GRUPA PRODUCENTÓW WARZYW PRIMAVEGA SP Z O OO firmie

  • Wróblewo (pow. płoński)

    Wróblewo (pow. płoński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowa marek pożądanych przez Konsumentów

  • Tworzenie i rozwój nowych produktów

  • Rozwój opakowań jednostkowych i zbiorczych

  • Planowanie i realizacja wszelkich działań komunikacji marketingowej

  • Współpraca z agencjami kreatywnymi, prasą, domami mediowymi, agencjami badawczymi i partnerami w zakresie reklamy i public relations

  • Kreowanie promocji konsumenckich i handlowych oraz materiałów POS

  • Analiza trendów i potrzeb konsumenckich

Nasze wymagania

  • Wiedza w zakresie marketingu i PR

  • Umiejętność pracy projektowej

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne – warunek konieczny

  • Komunikatywność i łatwość formułowania swoich myśli

  • Kreatywność i pomysłowość

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w branży produktów ultrafresh

  • Ciekawe i wieloaspektowe wyzwania marketingowe

  • Duży zakres swobody działania

  • Udział w propagowaniu zdrowego stylu żywienia

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do karty MultiSport, do nauki języków obcych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy