Oferta pracy

Specjalista ds marketingu

OPTIDENT SP.JO firmie

OPTIDENT SP.J

Kwiatkowskiego 4

Wrocław

LIDER NA RYNKU CYFROWEGO OBRAZOWANIA MEDYCZNEGO
POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

Specjalista ds marketinguNumer ref.: Miejsce pracy: Dolnośląski Park Innowacji i Nauki Wrocław ul. Kwiatkowskiego 4

Dołącz do Nas i stań się częścią Światowego Lidera!

Opis stanowiska:

  • Budowanie pozycji firmy w Internecie.
  • Prowadzenie kampanii marketingowych w Internecie.
  • Zarządzanie kampaniami e-marketingowymi (Adwords, Facebook, E-mail marketing, sieci afiliacyjne, Youtube).
  • Budowanie relacji w kanale Social Media.
  • Tworzenie i aktualizowanie treści na stronie internetowej i w wewnętrznych bazach danych, współtworzenie newslettera.
  • Tworzenie publikacji firmowych i przygotowanie ich do druku (katalogi, cenniki, ulotki).
  • Kontrola nad stosowaniem wytycznych w reklamach współtworzonych z dostawcami.
  • Przygotowanie materiałów prasowych i raportów.
  • Przygotowanie materiałów PR ( wywiadów / materiałów informacyjnych / prezentacji) dla Zarządu spółki.
  • Organizacja eventów wspierających sprzedaż dla Firmy.
  • Koordynacja działań agencji zewnętrznych.
  • Wsparcie marketingowe dla pozostałych działów firmy.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie.
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingowych i promocyjnych.
  • Umiejętność przygotowywania informacji oraz redagowania tekstów - lekkie pióro.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office (PowerPoint, Word, Excel).
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność kreatywnego myślenia.
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne.
  • Pomysłowość, kreatywność.
  • Zaangażowanie, aktywna postawa i dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.

Mile widziane będą:

  • Doświadczenie w agencji interaktywnej.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Znajomość technologii internetowych HTML, XML, innych.
  • Znajomość aplikacji CMS.

Oferujemy:

  • Pracę u Lidera Cyfrowego Obrazowania Medycznego.
  • Pracę z najbardziej zaawansowaną technologię medyczną na świecie.
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju osobistego i rozwijania własnych kompetencji.
  • Udział w projekcie cyfrowej edukacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomocą przycisku Aplikuj

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Optident M. Foubert, D. Stój Spółka Jawna (potencjalny Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez potencjalnego Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji, a w przypadku wyrażenia na to zgody- również w dalszych procesach rekrutacyjnych.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Optident M. Foubert, D. Stój Spółka Jawna danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy