Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

KACZMARSKI GROUPO firmie

KACZMARSKI GROUP

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Dołącz do zespołu który każdego dnia mierzy się z nowymi wyzwaniami.
Zacznij pracę w Kaczmarski Group jako:

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie i  planowanie działań z zakresu komunikacji online dla Grupy (m.in. mailingi, landing  pages, display, content marketing, SEO/SEM),
  • współtworzenie i planowanie działań z zakresu komunikacji offline dla Grupy (m.in. radio, outdoor, direct marketing, materiały POS, oferty dedykowane),
  • wspieranie akcji stricte sprzedażowych  i w ramach Obsługi Klienta,
  • współpraca z Działem Sprzedaży, Działem Klienta Strategicznego, Centrum Obsługi Klienta oraz innymi działami/departamentami w Grupie,
  • organizacja eventów, konferencji, wywiadów i innych spotkań biznesowych, etc.,
  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z mediami lokalnymi i ogólnopolskimi
  • współpraca  z firmami  zewnętrznymi (domy mediowe, agencje kreatywne, drukarnie, graficy, koderzy etc.),
  • przygotowanie prezentacji, zestawień, raportów i rekomendacji,

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: marketing, dziennikarstwo, public relations lub inne kierunki humanistyczne,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale marketingu, PR lub agencji reklamowej,
  • praktyczne doświadczenie w obszarze kampanii reklamowych (on-line i off-line)
  • umiejętność projektowania komunikatów reklamowych i serwisów internetowych,
  • praktyczna wiedza w obszarach kreacji marketingowej, planowania mediów i komunikacji, prowadzenia projektów marketingowych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz narzędzi analitycznych: Google Analytics.

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę
  • bez watpienia najlepsze imprezy integracyjne
  • jasną ściężkę kariery
  • stałe godziny pracy
  • świetne bistro
  • masaże
  • squash
  • parking dla wszystkich pracowników
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne