Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

Incom Group S.A.O firmie

  • Mokronoska 6, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Incom Group S.A.

Mokronoska 6

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie wizerunku firmy oraz jej marek

  • Realizacja planów marketingowych

  • Prowadzenie projektów marketingowych

  • Działania online

  • Działania PR

  • Współpraca z producentami w zakresie funduszy marketingowych

  • Praca z agencjami reklamowymi i domami mediowymi

  • Praca przy organizacji konferencji, spotkań, eventów

  • Analizy i statystyki w zakresie sprzedaży i marketingu

  • Wsparcie sprzedaży

Nasze wymagania

  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej

  • Umiejętności planowania, samodzielność i organizacji pracy

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Lekkiego pióra

  • Umiejętności graficznych

  • Silnej motywacji do ciągłego rozwoju zawodowego i determinacji w dążeniu do wyznaczonych celów

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu (m.in. w marketingu online, organizacji konferencji i eventów, Opracowywaniu planów marketingowych oraz prowadzeniu akcji promocyjnych) mile widziane

To oferujemy

Oferujemy pracę i rozwój w dynamicznie działającej firmie w branży IT, współpracę w młodym i dynamicznym zespole, możliwość współpracy ze światowej klasy producentami, cykliczne szkolenia oraz odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę. Zatrudnienie na umowę o pracę, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Jesteśmy firmą w grupie kapitałowej, działającej na rynku informatycznym w Polsce od 1990 roku. Zaspokajamy potrzeby ponad 10 tysięcy Partnerów, z niemal wszystkich obszarów nowych technologii, wirtualizacji oraz inteligentnych rozwiązań IT. Działamy jako lider w dystrybucji wiodących producentów z branży IT i elektroniki konsumenckiej na świecie, takich jak: AOC, Gigabyte, MSI, Philips, Seagate, Western Digital, LG, Toshiba i wielu innych.

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji:

  • etap I: analiza cv

  • etap II: wstępna rozmowa rekrutacyjna z wybranymi osobami

  • etap III: możliwy „dzień testowy” (kilka godzin) dla osób, które pozytywnie przeszły etap II

  • etap IV: ostateczna rozmowa i złożenie oferty pracy wybranej osobie.