Oferta pracy

Menadżer ds. Marketingu

KACZMARSKI GROUPO firmie

KACZMARSKI GROUP

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie wspólnie z Partnerami kampanii informacyjnych o naszych produktach do ich Klientów:

  • a. Ustalanie kanałów komunikacji

  • b. Ustalanie treści

  • c. Badanie efektywności

  • Współpraca wewnętrzna:

  • a. Tworzenie materiałów (prezentacje produktowe, grafiki itp.) dostosowanych do potrzeb partnerów

  • b. Ustalenie KPI dla konwersji z kampanii i szacowanie trendów

  • c. Budowanie przekazu merytorycznego w zakresie produktów (webinary, komunikaty)

  • d. Współpraca z działem analizy rynku pod kątem dostosowania komunikacji do potrzeb Klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: marketing, dziennikarstwo, public relations lub inne kierunki humanistyczne,

  • min. 4 lata doświadczenia w pracy w dziale marketingu, PR lub agencji reklamowej,

  • praktyczne doświadczenie w obszarze kampanii reklamowych (on-line i off-line)

  • umiejętność projektowania komunikatów reklamowych i serwisów internetowych,

  • praktyczna wiedza w obszarach kreacji marketingowej, planowania mediów i komunikacji, prowadzenia projektów marketingowych,

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego oraz narzędzi analitycznych: Google Analytics.

To oferujemy

  • umowa o pracę/kontrakt b2b

  • możliwość pracy zdalnej

  • jasna ścieżka kariery

  • stałe godziny pracy

  • możliwość realnego awansu w strukturze firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują