Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

PRESSCOM Sp. z o.o.O firmie

  • Krakowska 29, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PRESSCOM Sp. z o.o.

Krakowska 29

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów w zakresie promocji marek, produktów i usług

  • pisanie i redagowanie materiałów informacyjno-promocyjnych

  • zarządzanie stronami internetowymi

  • ścisła współpraca z redakcjami naszego wydawnictwa i działem graficznym

  • prowadzenie profili w mediach społecznościowych

  • monitorowanie wydarzeń branżowych i nawiązywanie współpracy z ich organizatorami

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • lekkie pióro

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • znajomość mediów społecznościowych

  • pomysłowość przy realizacji nowych przedsięwzięć

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: marketing, dziennikarstwo, socjologia)

  • znajomość WordPressa będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę

  • pracę pełną wyzwań – umożliwiającą sprawdzenie swoich umiejętności i rozwój

  • pracę w komfortowym biurze w nowym biurowcu Krakowska 29

  • pracę w ciekawym, młodym zespole w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • udogodnienia dla rowerzystów

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

  • biuro premium

Od kilkunastu lat prowadzimy różnorodne projekty wydawniczo-konferencyjne. Codzienne organizujemy kilka specjalistycznych szkoleń na terenie całego kraju, a nasze czasopisma i książki trafiają na biurka osób, które chcą podnosić swoje kwalifikacje. Działamy pod kilkoma markami, a każda z nich wymaga oddzielnej strategii marketingowej. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego przedsięwzięcia. Za każdym razem szukamy nowych, kreatywnych rozwiązań, co sprawia, że nasza praca jest bardzo ciekawa.

Przewiń do profilu firmy

www.presscom.pl

www.instagram.com/presscompl/