Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

getsix Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie, wdrażanie oraz monitorowanie akcji marketingowych i promocyjnych wspierających sprzedaż produktów

  • Tworzenie i publikacja treści na strony internetowe oraz do komunikacji z klientami (newslettera, mailingów, postów w firmowym intranecie, wkładu merytorycznego na plakaty/infografiki/prezentacje)

  • Tworzenie treści do komunikacji wewnętrznej

  • Przygotowywanie prostych materiałów graficznych wg. wytyczonego szablonu

  • Social media oraz obecność w sieci - publikowanie i utrzymywanie, monitoring i analiza

  • Komunikacja i współpraca z webmasterami, grafikami, fotografami i drukarniami w sprawach związanych z materiałami marketingowymi

  • Prowadzenie projektów, zarządzanie ich budżetem

  • Dbanie o aktualizowanie firmowej strony www oraz wprowadzanie do niej modyfikacji (współpraca z administratorem strony)

  • Pomoc przy organizacji wydarzeń marketingowych

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami - agencjami, fotografami, drukarniami, itp.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w dziale marketingu

  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej języka niemieckiego i/lub angielskiego

  • Swobodne poruszanie się w środowisku internetowym i zainteresowanie tematyką marketingu

  • Podstawowa wiedza z zakresu SEO w kontekście tworzenia tekstów

  • Znajomość pakietu Adobe będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność organizacji i planowania czasu,

  • Dokładność, skrupulatność i szybkość w działaniu

  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych, organizacji pracy własnej i zarządzania czasem

  • Dokładności oraz poczucia estetyki

  • Zaangażowania oraz nastawienia na realizację postawionych celów

  • Chęci poszerzania swojej wiedzy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • nowoczesne i w pełni wyposażone stanowisko pracy

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia

  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

  • inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem

  • dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków