Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa opieka nad marką Opineo

  • Planowanie, wdrażanie i rozwój strategii marketingowej

  • Analiza, nadzór i raportowanie skuteczności podejmowanych działań

  • Śledzenie trendów w marketingu e-commerce

  • Monitorowanie i analiza rynku

  • Bieżąca współpraca z działem sprzedaży i działem marketingu

  • Planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami

  • Organizacja i nadzór nad publikacjami zewnętrznymi i wewnętrznymi

  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych i wsparcia sprzedaży (współpraca z grafikiem, agencją zewnętrzną)

Nasze wymagania

  • Ugruntowana wiedza z zakresu e-commerce lub e-marketingu

  • Kreatywne podejście do realizacji wyznaczonych celów

  • Zaangażowanie w pracę oraz chęci do podejmowania nowych wyzwań

  • Zdolności wyciągania wniosków z danych, przekładania liczb na działanie

  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy sportowe

  • nowoczesne biuro

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy