Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Vantage Development S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w ustalaniu szczegółów prowadzonych kampanii marketingowych.

  • Współpraca i negocjacje warunków współpracy z zewnętrznymi kontrahentami jak Agencje Reklamowe, Drukarnie, Graficy, Fotografowie.

  • Przygotowanie do zatwierdzenia materiałów promocyjnych i reklamowych nowych i aktualnych projektów inwestycyjnych.

  • Realizacja eventów promocyjnych, jak Dni Otwarte dla Klientów czy uczestnictwo w targach i innych imprezach branżowych.

  • Przeprowadzanie badań rynkowych zgodnie z ustalonym planem oraz opracowywanie ich wyników.

  • Przygotowywanie cyklicznych analiz działań marketingowych konkurencyjnych projektów względem projektów znajdujących się w ofercie Spółki.

  • Udział w projektach i realizacja przydzielonych w nich zadań zgodnie z posiadanymi kompetencjami.

Nasze wymagania

  • pracowałeś min. 3 lata na podobnym stanowisku

  • jesteś wielozadaniowy

  • znasz j. angielski na poziomie dobrym

  • posiadasz dobrą znajomość MS Office

  • jesteś komunikatywną osobą i lubisz pracę w zespole

  • posiadasz znajomość branży reklamowej i marketingu

  • cechuje Cię umiejętność negocjacji i egzekwowania wcześniejszych ustaleń

  • posiadasz prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • możliwość długoletniej współpracy

  • praca przy realizacjach złożonych i rozpoznawalnych na rynku projektów deweloperskich

  • możliwość rozwoju kompetencji (m.in. współpraca z doświadczonym zespołem, szkolenia)

  • praca w firmie, dla której najcenniejszą wartością są pracownicy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne