Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

Germaz

  • Strzegomska 139, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Germaz

Strzegomska 139

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie i przygotowywanie, koordynacja oprawy graficznej materiałów informacyjnych, promocyjnych i reklamowych zgodnie z wytycznymi

  • Koordynacja działań marketingowych wewnątrz firmy

  • Opracowywanie i realizowanie strategii i planów marketingowych

  • Proponowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie prowadzonych kampanii oraz raportowanie wyników

  • Tworzenie contentu w social media (przygotowywanie postów na FB oraz publikacja treści na YT, Instagram, LinkedIN)

  • Nadzorowanie spójności komunikacji we wszystkich kanałach

  • Aktywna współpraca z pracownikami firmy

Nasze wymagania

  • Sprawnego poruszania się w świecie social mediach i pasji do marketingu

  • Lekkiego pióra i tworzenia przyciągających treści

  • Kreatywności i zaangażowania

  • Optymizmu i umiejętności pracy w zespole

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Liczne benefity: dostęp do platformy z e-kursami, zniżki pracownicze na produkty firmy, karta MultiSport, wparcie firmy w zakresie podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w zaangażowanym i zgranym zespole

  • Wsparcie i pomoc we wdrażaniu się w obowiązki

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Germaz

Grupa Germaz to niemal 30-letnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym. Jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych dealerów na Dolnym Śląsku. W swojej ofercie mamy marki: Ford, Suzuki i Mitsubishi. Jesteśmy jednym z 8 dealerstw Forda w całym kraju i jedynym na Dolnym Śląsku z tytułem FordStore. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, wynajmu samochodów, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

Przewiń do profilu firmy