Oferta pracy

Szpenio Marketingu (M/K)

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

umowa o pracę
4 0007 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 0005 400 netto (+ VAT) / mies.

plac Powstańców Śląskich 1/3

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Wspólnie na pewno coś wymyślimy. Na tym etapie zapoznaj się z wymaganiami :)

Nasze wymagania

  • Znasz się na budowlance (szczególnie w kontekście budowania strategii marketingowej)

  • Realizujesz projekty, które wymagają praktycznego wykorzystania narzędzi marketingowych

  • Pakiet Adobe (Photoshop, Illustrator, inDesign) to Twój podstawowy zestaw narzędzi pracy

  • Skrót EB bardziej kojarzy Ci się z Employer Brandingiem niż z marką piwa, a co za tym idzie masz smykałkę do kreowania angażujących treści :)

  • Samodzielność w działaniu to Twoje domyślne ustawienia pracy

  • Partnerstwo biznesowe to Twój styl współpracy (z agencjami, drukarniami itp.)

  • Lubisz gry zespołowe ponieważ wszyscy gramy do jednej bramki

Mile widziane

  • Tworzenie scenariuszy filmów reklamowych, instruktażowych

  • Głowa pełna nieszablonowych pomysłów :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego to nowoczesna uczelnia zajmująca się podwyższaniem kompetencji oraz kwalifikacji zawodowych. Obecnie tworzymy szeroki wachlarz studiów podyplomowych. W związku z rozwojem naszej uczelni szukamy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy