Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Trans.eu Group S.A.

  • Racławicka 2, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Racławicka 2

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca analiza wyników prowadzonych działań, w tym źródeł ruchu i konwersji w witrynach

  • Analiza treści i zachowania użytkownika w serwisie oraz na landing page’ach reklamowych pod kątem optymalizacji ścieżek zakupowych, rekomendowanie zmian, które zwiększą poziom konwersji

  • Opracowywanie raportów i statystyk z realizowanych działań

  • Analiza rynku oraz działań konkurencji

  • Wsparcie zespołu w tworzeniu contentu na potrzeby mediów społecznościowych i SEO

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w marketingu

  • Znajomość Google Analytics

  • Znajomość Google Ads, Facebook Ads

  • Znajomość Excel’a oraz Google Sheets

  • Analityczny umysł i umiejętność wyciągania wniosków na podstawie posiadanych danych

  • Dobry angielski, pozwalający na samodzielne przygotowanie kampanii

  • Samodyscyplina i ciągła chęć do polepszania swoich działań

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport

  • Codzienne, pyszne śniadania

  • Eventy integrujące zespół

  • Ośrodek wczasowy nad jeziorem do dyspozycji pracowników

  • Masaże, odciążające nasz kręgosłup

  • Bibliotekę do dyspozycji, stale wzbogacaną o nasze propozycje

  • Zajęcia i sekcje sportowe, organizowane w firmie i poza nią

  • Start-upową, luźną atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu.

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 700 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Szukasz ciekawych wyzwań? To świetnie trafiłeś. Dołącz do nas i wspólnie z nami twórz Transcash!

Przewiń do profilu firmy

Brzmi dobrze?

Daj się poznać, klikając “Aplikuj”!