Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. marketingu

Trans.eu Group S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Trans.eu Group S.A.

Racławicka 2

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca analiza wyników prowadzonych działań, w tym źródeł ruchu i konwersji w witrynach
  • Analiza treści i zachowania użytkownika w serwisie oraz na landing page’ach reklamowych pod kątem optymalizacji ścieżek zakupowych, rekomendowanie zmian, które zwiększą poziom konwersji
  • Opracowywanie raportów i statystyk z realizowanych działań
  • Analiza rynku oraz działań konkurencji
  • Wsparcie zespołu w tworzeniu contentu na potrzeby mediów społecznościowych i SEO

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w marketingu
  • Znajomość Google Analytics
  • Znajomość Google Ads, Facebook Ads
  • Znajomość Excel’a oraz Google Sheets
  • Analityczny umysł i umiejętność wyciągania wniosków na podstawie posiadanych danych
  • Dobry angielski, pozwalający na samodzielne przygotowanie kampanii
  • Samodyscyplina i ciągła chęć do polepszania swoich działań

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Codzienne, pyszne śniadania
  • Eventy integrujące zespół
  • Ośrodek wczasowy nad jeziorem do dyspozycji pracowników
  • Masaże, odciążające nasz kręgosłup
  • Bibliotekę do dyspozycji, stale wzbogacaną o nasze propozycje
  • Zajęcia i sekcje sportowe, organizowane w firmie i poza nią
  • Start-upową, luźną atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu.

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 700 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Szukasz ciekawych wyzwań? To świetnie trafiłeś. Dołącz do nas i wspólnie z nami twórz Transcash!

Brzmi dobrze?

Daj się poznać, klikając “Aplikuj”!

Specjalista ds. marketingu, Racławicka 2, Krzyki, Wrocław