Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

inkBOOK Europe Sp. z o.o.

Aleksandra Ostrowskiego 7

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Copywriting i przygotowywanie materiałów promocyjnych dla marki inkBOOK i innych marek;

  • Znajomość SEO i SEM;

  • Współpraca z firmami partnerskimi w projektach marketingowych;

  • Współpraca z agencjami reklamowymi, PR, dziennikarzami oraz podwykonawcami;

  • Znajomość zagadnień influencer marketing;

  • Prowadzenie dokumentacji prowadzonych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, Min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu samodzielnych projektów z obszaru marketingu;

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, w tym także “lekkie pióro” ;

  • Dobra znajomość j. angielskiego i / lub niemieckiego i/lub innego języka europejskiego;

  • Samodzielność i inicjatywa;

  • Znajomość zagadnień współpracy z agencjami PR, badawczymi i reklamowymi;

  • Mile widziana znajomość zagadnień i platform e-commerce (np. Allegro, Amazon, Darty);

  • Umiejętność wyciągania logicznych wniosków, analizy danych oraz krytycznego myślenia.

  • Jeżeli jesteś kreatywna/kreatywny, uczciwa/uczciwy i odważna/odważny, to przymkniemy na niektóre z powyższych oko.

To oferujemy

  • Brak sztywnych korporacyjnych ram;

  • Udział w ciekawych projektach i możliwość realizacji swoich pomysłów;

  • Rozwój zawodowy i szkolenia Umowę o pracę, urlopy i świadczenia;

  • Dużo czytania w pracy 😀

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

inkBOOK Europe jest jednym z największych producentów czytników e-booków w Europie. Nasza wielokrotnie nagradzana marka jest szeroko rozpoznawalna w Europie i szybko się rozwija łącząc w sobie najnowszą technologię z kulturą. Firma jest także autoryzowanym partnerem firmy ADOBE w zakresie dystrybucji rozwiązań do zarządzania treściami cyfrowymi.

Obecnie poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu

Przewiń do profilu firmy