Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Dekra w Polsce

Legnicka 48H

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie profili firmy w serwisach społecznościowych i bieżąca komunikacja z klientami (LinkedIn, Facebook, Google itp.)

  • współtworzenie kalendarza działań internetowych wspierających wybrane obszary biznesowe

  • tworzenie i publikacja treści na stronach www

  • przygotowywanie prezentacji PowerPoint

  • opracowywanie innych materiałów reklamowych i promocyjnych, redagowanie tekstów marketingowych

  • zamawianie i projektowanie firmowych upominków i akcydensów

  • wsparcie Zespołu Marketingu w realizacji kampanii promocyjnych, analizach rynku, organizacji udziału przedstawicieli firmy w imprezach branżowych i członkostwa w izbach gospodarczych, itp.

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu firmowych profili B2B i B2C w serwisach LinkedIn, Facebook, YouTube i Google

  • znajomość Netykiety

  • doświadczenie w realizacji płatnych kampanii reklamowych w serwisach LinkedIn i Facebook

  • umiejętność pisania tekstów informacyjnych i reklamowych w j. polskim

  • znajomość podstawowych zasad SEO i UI/UX