Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

Wyndham Wroclaw Old Town

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Świętego Mikołaja 67

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie, przygotowanie i koordynacja bieżących projektów marketingowych

  • Przygotowywanie i zamawianie materiałów graficznych oraz treści promocyjnych i informacyjnych

  • Analiza rynku i konkurencji

  • Monitoring Social Media

  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi i zagranicznymi działami firmy

  • Realizacja działań budujących wizerunek marki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w tworzeniu kampanii marketingowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej rozmowy (warunek konieczny)

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Kreatywność, odpowiedzialność i dobra organizacja czasu

  • Współpraca zespołowa – łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość na ludzi

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Regularne szkolenia podnoszące Twoje kompetencje

  • Benefity pozapłacowe (pakiet usług medycznych, spotkania i programy integracyjne, napoje na dzień dobry, posiłki pracownicze)

  • Ciekawą pracę z doskonałą atmosferą

  • Możliwość uczestnictwa we wprowadzeniu na polski rynek hotelowy jednej z największej sieci na świecie – Wyndham Hotels

  • Zniżki na pobyty pracownicze w hotelach na całym świecie

O nas

Wyndham Wroclaw Old Town to pierwszy obiekt w Polsce międzynarodowej sieci zlokalizowany w centrum Wrocławia – w sąsiedztwie Rynku. Jeśli chcesz uczestniczyć we wprowadzeniu i tworzeniu prestiżowej marki w naszym mieście – czekamy, aby odkryć i rozwijać Twoje największe atuty.

Do naszego zespołu szukamy Specjalisty ds. Marketingu, który wesprze koordynację projektów marketingowych. Poszukujemy osoby, która ma dużo energii, pozytywne nastawienie oraz głowę pełną pomysłów. Jednocześnie ma poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadanie oraz potrafi osiągać wyznaczone cele. Nie boi się proponować nowych rozwiązań i jest otwarta w kontaktach z innymi.