Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

CYFRUS PL SP Z O O

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zwiększanie sprzedaży produktów drukarni poprzez internet,

  • zarządzanie funkcjonalnością, treścią i wyglądem strony www.cyfrus.pl,

  • zarządzanie SEO,

  • zarządzanie kampaniami w AdWords,

  • kreowanie, nadzorowanie oraz analiza efektów kampanii w mediach społecznościowych,

  • badanie rynku i monitoring działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu marketingu, a w szczególności marketingu internetowego,

  • doświadczenie w prowadzeniu serwisów internetowych,

  • znajomość zagadnień związanych z SEO,

  • znajomość AdWords-ów

  • znajomość Analytics-a ,

  • praktyczna wiedza z zakresu reklamy i PR w mediach społecznościowych.

Mile widziane

  • znajomość branży poligraficznej.

To oferujemy

  • dużą samodzielność w ramach pełnionych obowiązków oraz realny wpływ na politykę firmy,

  • miłą atmosferę pracy,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.