Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

XO MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii marketingowych/PR, długo- i krótkoterminowych,

  • Praca nad kilkoma projektami jednocześnie/wielozadaniowość,

  • Przygotowywanie tekstów eksperckich, content marketing,

  • Analiza wdrożonych działań, monitorowanie efektów optymalizacji, wyciąganie wniosków i opracowywanie raportów,

  • Relacje z mediami,

  • Organizacja eventów,

  • Odpowiedzialność za efektywną komunikację z członkami zespołu projektowego i realizację powierzonych zadań,

  • Monitorowanie i analiza działań ryku dla poszczególnych branż klientów,

  • Współpraca z klientami i partnerami biznesowymi,

  • Opracowywanie ofert dla klientów.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zdobyte w pracy w agencji marketingowej/PR na podobnym stanowisku (minimum 2 lata),

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

  • Umiejętności PR-owe, sprzedażowe i strategiczne,

  • Umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji,

  • Energia i dynamika w działaniach, pozytywne nastawienie – wymagane!

  • Wielozadaniowość – wymagane!

  • Sumienność i terminowość, dobra organizacja pracy,

  • Dążenie do wysokiego standardu obsługi klientów,

  • Lekkie pióro,

  • Znajomość narzędzi marketingowych.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę lub B2B, na bardzo dobrych warunkach,

  • Możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów,

  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy,

  • Udział w szkoleniach i konferencjach,

  • Różnorodne zadania i możliwość prowadzenia projektów dla różnych branż i grup docelowych,

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,

  • Wyjazdy i wyjścia integracyjne.