Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

KACZMARSKI GROUP

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i planowanie działań z zakresu komunikacji online dla Grupy (m.in. mailingi, landing pages, display, content marketing, SEO/SEM),

  • współtworzenie i planowanie działań z zakresu komunikacji offline dla Grupy (m.in. radio, outdoor, direct marketing, materiały POS, oferty dedykowane),

  • wspieranie akcji stricte sprzedażowych i w ramach Obsługi Klienta,

  • współpraca z Działem Sprzedaży, Działem Klienta Strategicznego, Centrum Obsługi Klienta oraz innymi działami/departamentami w Grupie,

  • organizacja eventów, konferencji, wywiadów i innych spotkań biznesowych, etc.,

  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z mediami lokalnymi i ogólnopolskimi

  • współpraca z firmami zewnętrznymi (domy mediowe, agencje kreatywne, drukarnie, graficy, koderzy etc.),

  • przygotowanie prezentacji, zestawień, raportów i rekomendacji,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: marketing, dziennikarstwo, public relations lub inne kierunki humanistyczne,

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale marketingu, PR lub agencji reklamowej,

  • praktyczne doświadczenie w obszarze kampanii reklamowych (on-line i off-line)

  • umiejętność projektowania komunikatów reklamowych i serwisów internetowych,

  • praktyczna wiedza w obszarach kreacji marketingowej, planowania mediów i komunikacji, prowadzenia projektów marketingowych,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz narzędzi analitycznych: Google Analytics.

To oferujemy

  • Proste zasady - życie samo w sobie jest wystarczająco skomplikowane. Dlatego w naszych działaniach kierujemy się przejrzystymi zasadami

  • Stawiamy na różnorodność: temperamentów, doświadczeń, metod prowadzących do celu

  • Cele nie są ‘smartne’ a realne i masz wpływ na ich określanie

  • Wiemy, że poranki potrafią być trudne niezależnie od pory roku. Dlatego w naszym firmowym bistro znajdziesz we wtorki darmowe śniadania, a w środy zadbamy o Twoją dzienną porcję owoców!

  • Każdy ze świeżo upieczonych rodziców otrzymuje od firmy segregator pediatryczny

  • W naszym firmowym DNA zdrowie i pomoc są najważniejsze. Zapewniamy okresowe szczepienia przeciwko grypie, covid-19 a także regularnie oddajemy krew. Wspieramy WOŚP oraz szlachetną paczkę ,a także inne akcje charytatywne

  • Prywatny masażysta - każdy z pracowników może zapisać się 20-minutowy masaż w godzinach pracy

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują