Specjalista ds. marketingu

Goldenmark Center Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowywaniu i realizowaniu strategii marketingowej firmy/ strategii komunikacji marki

  • Współpraca przy tworzeniu kalendarza działań marketingowych i ich realizacji

  • Samodzielne prowadzenie projektów marketingowych

  • Pisanie i redagowanie treści na potrzeby działań komunikacyjnych i marketingowych

  • Współtworzenie materiałów informacyjno-promocyjnych (banery, posty, broszury, newslettery, ebooki, poligrafia, grafiki na potrzeby social mediów) i wideo na potrzeby promocji produktów i usług, kampanii marketingowych i komunikacji medialnej

  • Organizacja i obsługa wydarzeń marketingowych/PR tj. konferencje, spotkania, webinary, targi i wydarzenia branżowe/ organizacja eventów marketingowych

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi, agencjami, drukarniami, grafikami, tłumaczami, portalami, w tym negocjowanie warunków współpracy

  • Monitoring i analiza efektywności prowadzonych działań, opracowywanie analiz i prezentacji danych, raportów, rekomendacji na przyszłość

  • Monitorowanie branży oraz działań konkurencji

  • Współpraca z działem sprzedaży w tworzeniu kampanii dla nowych produktów i planowaniu aktywności marketingowych

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Komunikatywność i samodzielność działania

  • Znajomość programów do obróbki grafiki

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Łatwość formułowania i redagowania tekstów, tzw. lekkie pióro

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • ciekawą pracę w inspirującej atmosferze

  • nieformalną kulturę organizacyjną

  • szkolenie w zakresie znajomości produktów, usług, historii i kultury pracy firmy;

  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej, pakietu sportowo-rekreacyjnego i ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dowiedz się więcej o firmie: https://goldenmark.com/

Dołącz do lidera, rozwijaj wspólnie z nami siebie, firmę i rynek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Już od ponad dekady dostarczamy Klientom produkty, których wspólnym fundamentem są jakość i ponadczasowe piękno. Jesteśmy liderem rynku w obszarze sprzedaży instrumentów inwestycyjno – lokacyjnych (złoto, srebro, platyna, diamenty) oraz rosnącym graczem na rynku luksusowych produktów kolekcjonerskich i sztuki. Zajmujemy się również profesjonalnym skupem metali lokacyjnych oraz diamentów.

Jako pierwsi postawiliśmy na rozwój ogólnopolskiej sieci prestiżowych salonów w unikalnym formacie. Wyróżnia nas także wyjątkowa na rynku oferta produktowa i najwyższa jakość obsługi. W naszej branży zaufanie to podstawa. Budujemy je codziennie wybierając tylko sprawdzonych dostawców i certyfikowane produkty.

Jako zespół – działamy z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Lubimy to, co robimy – robimy to najlepiej.

Tworzymy markę premium.

Tworzymy wartości dla pokoleń.

Dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy