Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Elko-Bis Systemy Odgromowe, lider w branży ochrony odgromowej w Europie Środkowo-Wschodniej poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. marketingu odpowiedzialnego m.in. za proces wsparcia działu sprzedaży oraz realizację projektów marketingowych.

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • kompleksowe zarządzanie projektami marketingowymi - opracowanie koncepcji, realizacja, koordynacja, budżetowanie, rozliczanie
  • realizacja i koordynacja wydarzeń/eventów - targi, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne, eventy firmowe
  • realizacja i koordynacja prac nad firmowymi katalogami branżowymi
  • projektowanie i koordynacja produkcji materiałów promocyjnych i sprzedażowych
  • dbanie o aktualne bazy danych i integracje z CRM
  • współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami, studiami graficznymi i innymi zewnętrznymi zleceniobiorcami
  • uczestniczenie w aktywnym kreowaniu wizerunku firmy wraz z całym zespołem
  • dbanie o wizerunek firmy w sieci - strona internetowa, social media, portale branżowe
  • śledzenie nowych trendów, możliwości i planowania działań w dziedzinie promocji
  • przygotowywanie planów i raportów z zakresu wykonywanych obowiązków
  • koordynacja stanów magazynowych materiałów reklamowych i drukowanych

Wymagania:

  • wykształcenie - preferowane wyższe o kierunkach: marketing, zarządzanie, promocja, PR
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale marketingu, promocji lub PR - min. 3 lata
  • doświadczenie w organizacji eventów i imprez
  • doświadczenie w realizacji kampanii marketingowych oraz mailingowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • nastawienie na realizację celów, kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, Word, Power Point
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzanie sobą w czasie
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość drugiego języka obcego
  • znajomość programu WordPress/CMS oraz obsługa stron internetowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagradzania zależny od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w szybko rozwijającej się organizacji
  • interesujące szkolenia podnoszące umiejętności personalne
  • atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, karta Mutlisport)

Zainteresowanie osoby prosimy o przesyłanie cv z zaznaczeniem w temacie stanowiska za pomocą przycisku Aplikuj.

lub na adres siedziby:
Elko-Bis Systemy Odgromowe
ul. Swojczycka 38E
51-501 Wrocław

lub kontakt pod numerem tel. 71 330 69 20

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)".

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się