Ta oferta pracy jest nieaktualna od 317 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zapraszamy do pracy w młodym zespole i spokojnej atmosferze.

    Jesteśmy jedną z wiodących marek profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci.

    Poszukujemy osoby kreatywnej, energicznej i bardzo skrupulatnej.

    Opis stanowiska:

    • aktywny udział w realizacji kampanii marketingowych
    • wspieranie realizacji działań marketingowych w mediach społecznościach
    • budowanie i dbanie o wizerunek marki w sieci
    • analiza skuteczności działań promocyjnych
    • przygotowywanie raportów, analiz oraz prezentacji
    • współpraca z agencjami reklamowymi

    Wymagania:

    • co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu
    • doświadczenie w realizacji kampanii marketingowych
    • wiedza z zakresu marketingu, mediów, reklamy
    • doświadczenie poparte sukcesami w zakresie social media- warunek konieczny
    • dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel)

    Mile widzianymi atutami poszukiwanego kandydata są:

    • doświadczenie w grafice komputerowej
    • znajomość procesów sprzedaży internetowej
    • zainteresowanie fotografią
    • znajomość rynku kosmetycznego – paznokcie
    • wyższe wykształcenie z zakresu Marketingu
    • sumienne, rzetelne i systematyczne podejście do wykonywanych obowiązków, bardzo dobra organizacja swojego czasu pracy, samodzielność i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • pracę w młodym i zespole
    • wpływ na rozwój marki
    • perspektywy rozwoju zawodowego
    • praca w wymiarze pełnego etatu
    • po okresie umowa o pracę
    • praca w godzinach 8.00-16.00
    Zgłoszenia wraz z CV (format PDF) prosimy wysyłać klikając w przycisk aplikowania.