Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jeżeli szukasz nowych wyzwań, które pozwolą na wykorzystanie Twojego potencjału oraz pomysłów, a dodatkowo lubisz przebywać wśród ludzi pełnych pozytywnej energii zafascynowanych nowymi technologiami – zgłoś się do nas!

    Miejsce pracy: Wrocław
    Numer referencyjny: WM/03/2018

    Główne zadania jakie na Ciebie czekają:

    • kreowanie i kompleksowa realizacja akcji promocyjnych wspierających sprzedaż
    • współpraca przy tworzeniu kampanii marketingowych (reklamowych, sprzedażowych, informacyjnych, edukacyjnych…)
    • udział w rozwoju platformy TIM.pl z wykorzystaniem narzędzi do personalizacji i automatyzacji
    • współpraca przy projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie marketingu
    • koordynacja spotkań szkoleniowych i integracyjnych dla partnerów TIM
    • monitoring i analiza efektywności działań

    Twoim atutem będzie:

    • kreatywność idąca w parze z silnym nastawieniem na realizację nowych pomysłów
    • pogoda ducha oraz silna motywacja wewnętrzna do szukania nowych wyzwań
    • praktyczna znajomość marketingu internetowego, w szczególności narzędzi wspierających sprzedaż
    • zainteresowanie nowymi trendami w marketingu i ecommerce
    • wysoka komunikatywność połączona z umiejętnościami analitycznymi
    • otwartość na nowe wyzwania i nieznaną dotąd tematykę
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • mile widziana znajomość Google Analytisc, Google Adwords oraz pakietu MS Office

    Możemy Ci zaoferować:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w innowacyjnej firmie, która łączy stabilność zatrudnienia z nowoczesnym modelem biznesowy
    • udział w ciekawych i unikalnych projektach
    • dostęp do najnowszych technologii oraz nowoczesnych narzędzi pracy
    • pracę z ludźmi ciekawymi świata, którzy mają głowy pełne pomysłów i energię do ich wdrażania, co gwarantuje szybki rozwój oraz przyjemność z wykonywanej pracy
    • przyjazną atmosferę pracy w zgranym, pomocnym i wspierającym się zespole
    • praca w dogodnej lokalizacji – Biurowiec Arkad Wrocławskich
    • dołączenie do systemu kafeteryjnego MyBenefit
    • dofinansowanie kursów językowych

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez TIM S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    bottom