Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Odyssey Crew Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
4 000‐6 000 zł brutto / mies.
kontrakt B2B
6 000‐8 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Ludwika Solskiego 44, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Odyssey Crew Sp. z o.o.

Ludwika Solskiego 44

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej firmy

  • budowanie marki i przewagi biznesowej na rynku międzynarodowym

  • rozwój kanałów komunikacji i stałe udoskonalanie prowadzonych działań marketingowych

  • planowanie, wdrażanie, kontrola i optymalizacja kampanii e-marketingowych

  • prowadzenie działań komunikacyjnych i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • udział w największych międzynarodowych eventach rynku nieruchomości

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w marketingu B2B

  • wiedza i doświadczenie z zakresu budowania strategii komunikacji marki, inbound marketingu, digital i social media marketingu

  • biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) – min. C1

  • pozytywne wyniki prowadzonych kampanii digitalowych i realizacji strategii pozyskiwania leadów

  • praktyczna znajomość narzędzi marketingowych (m.in. Google Analytics, AdWords, LinkedIn)

  • doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne

  • kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu

Mile widziane

  • znajomość innych języków obcych

  • doświadczenie w firmie IT ukierunkowanej na rynki zagraniczne

  • umiejętności copywriterskie i praktyka w content marketingu

  • doświadczenie w tworzeniu treści video

To oferujemy

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole artystów 3D oraz pasjonatów IT i luźnej atmosferze

  • realny wpływ na rozwój firmy, możliwość wdrażania własnych pomysłów i dużą swobodę działania

  • dowolną formę zatrudnienia, elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej

  • dodatkowe benefity

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

1. Formularz z pytaniami rekrutacyjnymi

2

2. Rozmowa przez komunikator video

3

3. Rozmowa w biurze

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy