Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

PCG USŁUGI sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i nadzorowanie realizacji planów marketingowych

  • Kreowanie wizerunku marki

  • Przygotowywanie treści reklamowych, opisów produktów i materiałów do stron internetowych

  • Prowadzenie działań w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram)

  • Analiza skuteczności działań marketingowych

  • Współpraca z agencjami reklamowymi i mediami

  • Kreowanie materiałów reklamowych

  • Organizacja eventów wewnętrznych i poza firmą

  • Współpraca z działem sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość narzędzi i technik marketingowych

  • Kreatywność, komunikatywność i inicjatywa w działaniu

  • Elastyczność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność współpracy zespołowej

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi Wordpress

  • Umiejętność tworzenia grafik

  • Zmysł artystyczny

  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Atrakcyjną pracę w strukturach nowoczesnej firmy

  • Stabilnie zatrudnienie na długi okres

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B

  • Przyjazny, dynamiczny zespół

  • Codzienną dawkę pozytywnej energii

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy