Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu z j. angielskim

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.

  • Lubartów

    Lubartów, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i współtworzenie strategii marketingowych

  • Planowanie i rozwój komunikacji marketingowej firmy

  • Budżetowanie oraz planowanie działań z zakresu reklamy i marketingu

  • Ewidencjonowanie wydatków z budżetu reklamowego firmy oraz analiza poziomu realizacji założeń budżetowych

  • Planowanie i koordynacja akcji marketingowych i promocyjnych

  • Wsparcie w prowadzeniu programów lojalnościowych

  • Przygotowanie, produkcja i dystrybucja materiałów BTL i POS

  • Przygotowanie działań mających na celu wprowadzenie nowych produktów na rynek

  • Obsługa i rozwój strony internetowej Roto wraz z landing pages.

  • Organizacja udziału firmy w targach i innych imprezach wystawienniczych

  • Organizacja szkoleń stacjonarnych oraz szkoleń on-line

  • Tworzenie i nadzór nad platforma e-lerningową – szkolenia online

  • Przygotowywanie innych działań wspierających sprzedaż

  • Zapewnienie przejrzystości i zgodności z wytycznymi Corporate identity

  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz centralą firmy

  • Bieżąca obsługa marketingowa oficjalnych partnerów Roto na rynkach eksportowych

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i produktów reklamowych

  • Negocjowanie z kontrahentami

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację - warunek konieczny

  • Wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku

  • Samodzielność

  • Doskonała organizacja pracy

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Kreatywność

  • Umiejętność oceniania ryzyka

  • Poczucie odpowiedzialności za pracę

  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji

  • Zdolność do przejmowania inicjatywy

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość języka rosyjskiego

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej częściowo

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych

  • Ambitne i odpowiedzialne zadania

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę

  • Profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy

  • Bardzo dobre warunki pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

W Grupie Roto najważniejsi są nasi Klienci oraz technologia. Chcemy czynić budynki bardziej wygodnymi i piękniejszymi. Ludzie, którzy z nami pracują sprawiają, że wszystko jest możliwe. Od zawsze jesteśmy blisko Klienta i dzięki temu Grupa Roto stale się rozwija. Od czasu założenia firmy w roku 1935, obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem, które generuje obroty na poziomie prawie 700 milionów Euro rocznie. Zatrudniamy około 4.500 pracowników. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym.

Dzięki technologii okuć, które poruszają okna i drzwi oraz okien dachowych i schodów, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo, inspirujemy ludzi na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz żyć zasadami Roto razem z nami?

Przekonaj nas przez Twoją aplikację, że jesteś odpowiednią osobą dla nas. Czekamy na Twoje atuty, które Ciebie odróżniają od innych tak jak i my odróżniamy się naszymi zasadami Roto. Tą oraz inne oferty pracy znajdziesz na naszym portalu pracy:

www.jobs.roto-frank.com