Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu z j. niemieckim

SaMASZ Sp. z o.o.

  • Trawiasta 1, Zabłudów
    Zabłudów, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Trawiasta 1

Zabłudów

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna współpraca z zagraniczną siecią dilerską w zakresie wsparcia sprzedaży

  • Analizy, raportowanie i optymalizacja efektywności podejmowanych działań marketingowych

  • Realizacja kampanii marketingowych ze szczególnym uwzględnieniem kampanii online

  • Event marketing/ Event management

  • Opracowywanie i koordynacja produkcji materiałów marketingowych

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w tym z agencjami interaktywnymi

  • Monitoring i raportowanie działań konkurencji oraz trendów rynkowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny, j. angielski będzie dodatkowym atutem

  • Nastawienie na współpracę, komunikatywność i kreatywność

  • Znajomość narzędzi marketingowych (online i offline)

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem, orientacja na osiąganie celu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętności organizacyjne, dbałość o szczegóły

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Dodatkowe benefity: dofinansowanie do pakietu sportowego, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, nieoprocentowane pożyczki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • preferencyjne pożyczki