Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu z j. rosyjskim

Coral-Club Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska:

  • przygotowanie i wdrożenie projektów marketingowych,

  • zarządzanie projektami tłumaczeniowymi,

  • wspieranie w kwestiach organizacyjno - administracyjnych,

  • wspieranie pracy w social media

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • dobra znajomość j. rosyjskiego,

  • bardzo dobra znajomość j. polskiego,

  • umiejętność planowania, analitycznego myślenia, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji,

  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność, inicjatywność, dynamizm,

  • wysoka kultura osobista,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Mile widziane:

  • doświadczenie w zakresie marketingu,

  • znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie,

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy,

  • umowę o pracę,

  • wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym.

O nas

Międzynarodowa Firma z branży profilaktyki zdrowia poszukuje osób na stanowisko: