Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Kultowy Browar Staropolski Sp. z o.o.O firmie

  • Zduńska Wola

    Zduńska Wola, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie naszych piw;

  • Tworzenie nowych marek;

  • Współudział przy organizowaniu imprez promocyjnych oraz targów piwnych;

  • Prowadzenie mediów społecznościowych;

  • Analizowanie aktywności rynkowej konkurencji;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • Współpraca z dostawcami;

  • Tworzenie nowych wzorów opakowań, etc.;

  • Opracowywanie reklam w lokalnych mediach;

  • Planowanie kampanii outdoorowych;

  • Opracowanie promocji zwiększającej sprzedaż;

  • Opracowaniem i zamawianiem materiałów Trade Marketingowych i wieloma innymi obszarami marketingu...

Nasze wymagania

  • Masz minimum trzy lata doświadczenia na stanowisku Junior Brand Manager lub wyższym;

  • Jesteś kreatywny, bystry, wszechstronny, masz otwarty umysł;

  • Lubisz nowe wyzwania;

  • I wierzysz, że podołasz zadaniom z części „Czym się zajmiesz”?

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań;

  • Serdeczną atmosferę pracy i środowisko ludzi z pasją;

  • Stabilną pracę w firmie o ciekawej historii

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace bezpośrednio z Browarem;

  • Możliwość doskonalenia zawodowego;

  • Realny wpływ na wyniki swojej pracy oraz poziom wynagrodzenia;

  • Bogaty pakiet socjalny;

  • Udział w eventach i wyjazdach integracyjnych.

Kultowy Browar Staropolski Sp. z o.o.

Browar ze Zduńskiej Woli może nie tylko pochwalić się piwami na bazie staropolskich receptur o wyjątkowym, bogatym smaku, ale również bogatą historią. Po przejęciu Browaru Staropolskiego w 2014 roku naszą misją stało się nie tylko przywrócenie jego dawnej świetności, ale również aktywne włączenie się w różne aktywności społeczności lokalnej.

Naszą misję rozpoczęliśmy od renowacji urządzeń produkcyjnych i renowacji tkanki budowlanej Browaru z zachowaniem stanu oryginalnego. Te działania, pozwoliły nam na wznowienie produkcji piwa. bazując na oryginalnych recepturach.

Nasza intencją jest również uczestnictwo w kreowaniu kultury piwnej w Polsce przez konsumpcję nie tylko wyrobów piwowarskich, ale również poprzez promocję regionalnych produktów spożywczych. Miesięczne targi produktów regionalnych na terenie Browaru odbywałyby się wraz z występami artystycznymi lokalnymi grup muzycznych.

Browar Staropolski powstał w 1892 r. a jego założycielem i właścicielem był Izrael Tykociner, który kupił na licytacji Jurydykę, czyli posiadłość rodu Złotnickich (założycielem miasta Zduńska Wola był Stefan Prawdzic Złotnicki). Tam też znajdował się niewielki zakład piwowarski. Prawdopodobnie w 1898 r. Tykociner odsprzedał zakład Abramowi Warszawskiemu. Rok później roczna produkcja browaru wynosiła już 9 tysięcy hektolitrów. W 1902 browar przeszedł w ręce Zenona Anstadta, który był przedstawicielem znanego rodu browarników łódzkich. Zaraz po zakupie pojawił się problem wody i dostępu do niej. Chociaż zakład był zlokalizowany tuż obok rzeki Pichny, zwracano uwagę na trudności z dostępem do tego podstawowego materiału. Dlatego też Zenon zabezpieczył sobie dostęp do rzeki, wykupując fragmenty działek rolnych przylegających do rzeczki i niewielkiego zbiornika wodnego.

Przewiń do profilu firmy