Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Agencja Handlowa BOLL Sp. j.O firmie

Agencja Handlowa BOLL Sp. j.

Chemiczna 3

Zielona Góra

Firma handlowa branży chemii samochodowej poszukuje kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Obowiązki:

  • Tworzenie strategii marketingowej firmy
  • Planowanie budżetu marketingowego, jego realizacja i raportowanie
  • Zarządzanie reklamą firmy
  • Współpraca z partnerami firmy, kontrola umów o współpracę
  • Kreowanie wizerunku firmy

Wymagania:

  • Bezwzględna znajomość specyfiki funkcjonowania marketingu na rynku B2B i B2C
  • Inicjatywa, kreatywność, twórczość, niestandardowość
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Konsekwencja w dążeniu do celu
  • Znajomość języka angielskiego oraz branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stałą umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert klikając w przycisk:

Agencja Handlowa "BOLL" Wojciech Dalewski Spółka Jawna („BOLL”) żąda podania od kandydata jedynie takich danych osobowych, które wskazane są w obowiązujących przepisach prawa.

Jeżeli chcesz aby BOLL skorzystał z podanych przez Ciebie danych osobowych i dokumentów przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez BOLL (czyli danych innych niż imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Handlową "BOLL" Wojciech Dalewski Spółka Jawna z siedzibą w Zielonej Górze moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przekraczających zakres danych osobowych wymaganych na podstawie przepisów prawa, na potrzeby toczącego się procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które aplikuję.

Jeśli chcesz aby twoje dokumenty aplikacyjne zostały uwzględnione w kolejnym postępowaniu rekrutacyjnym załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Handlową "BOLL" Wojciech Dalewski Spółka Jawna z siedzibą w Zielonej Górze moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przekraczających zakres danych osobowych wymaganych na podstawie przepisów prawa, na potrzeby toczącego się procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które aplikuję oraz w przyszłych rekrutacjach.

Możesz z łatwością cofnąć zgodę w dowolnym momencie. Aby to zrobić napisz do IOD na adres: [email protected],pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy