Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

QBUSOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, prowadzenie i nadzór kampanii reklamowych

  • produkcja materiałów marketingowych na stronie internetowej oraz w pdfie

  • współpraca z zewnętrznymi agencjami reklamowymi

  • tworzenie strategii marketing automation wykorzystując dane z CRM

  • opieka nad stroną internetową firmy tak by miała wysoką konwersje i zawierała aktualne dane dotyczące firmy i produktu

  • opracowywanie analiz skuteczności prowadzonych działań oraz sporządzanie raportów realizowanych przedsięwzięć

Nasze wymagania

  • minimum 10-letnie doświadczenie w pracy w marketingu (UWAGA: OD 02.06.2021 APLIKACJE OD OSÓB Z KRÓTSZYM DOŚWIADCZENIEM BĘDĄ AUTOMATYCZNIE ODRZUCANE)

  • znajomość lejka sprzedażowego i narzędzi marketingowych

  • praktyczna znajomość zagadnień Marketing Automation

  • posiadanie umiejętności analitycznych

  • kreatywność, zaangażowanie, inicjatywa

  • rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole

  • praktyczna znajomość WordPress

Mile widziane

  • doświadczenie pracy w firmie IT

  • doświadczenie pracy w branży medycznej

To oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uznaniowe

  • stabilną pracę

  • praca na cały etat lub pół etatu

  • program rekomendacji pracowników

  • doradztwo w zakresie oszczędnościowo-inwestycyjnym

  • elastyczny czas pracy

  • praca zdalna

  • niezależność w pracy

QBUSOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Tworzone przez nas programy informatyczne to nowoczesne aplikacje przeznaczone do prowadzenia gabinetu i przychodni.

Pozwalają na kompleksowe zarządzanie i wykonywanie wszystkich najważniejszych czynności związanych z obsługą pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej.

Od użytkowników wymagana jest jedynie podstawowa znajomość komputera.

Przewiń do profilu firmy