Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

LUG Light Factory

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja lub udział w projektach i kampaniach marketingowych firmy działającej w Polsce i na rynkach zagranicznych

  • tworzenie materiałów na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy (szczególnie redakcja treści mailingów i aktualności na strony internetowe)

  • współpraca z agencjami zewnętrznymi oraz działami wewnątrz organizacji

  • przygotowywanie raportów dotyczących działań oraz analiz efektywności kampanii

  • organizacja i udział w wewnętrznych i zewnętrznych spotkaniach i wydarzeniach mających na celu promocję firmy oraz budowę relacji z jej otoczeniem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki ekonomiczne

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w marketingu

  • wysokie umiejętności komunikacyjne, również w zakresie redagowania tekstów

  • bardzo dobra znajomość MS PowerPoint

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2

  • mile widziane doświadczenie w branży B2B

  • kreatywność, terminowość i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

To oferujemy

  • Będziesz miał możliwość objęcia stanowiska wspieranego szkoleniami

  • Skorzystania z karty Multisport

  • Dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Uczestniczenia w zorganizowanych grupach sportowych

  • Aktywnej integracji z koleżankami i kolegami

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o. należy do ścisłej czołówki producentów opraw przemysłowych i dekoracyjnych w Polsce. Nasze przedsiębiorstwo przeszło ewolucyjną drogę od kilkunastoosobowej firmy o znaczeniu lokalnym do spółki akcyjnej, która aktualnie kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej.

Przewiń do profilu firmy