Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

SIKORA MOTO EXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie wdrażanie kampanii marketingowych

  • współpraca z agencjami reklamowymi, eventowymi, drukarniami

  • organizacja eventów, ekspozycji, działań reklamowych i PR

  • realizacja działań ATL i BTL

  • redagowanie tekstów

  • podejmowanie współpracy z partnerami biznesowymi

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w samodzielnym organizowaniu eventów, targów, akcji promocyjnych

  • umiejętność redagowania tekstów

  • umiejętność kierowania samodzielnymi projektami

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność, kreatywność, samodzielność, pomysłowość

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • język angielski w stopniu komunikatywnym

  • gotowość do przemieszczania się pomiędzy pozostałymi oddziałami firmy

Mile widziane

  • znajomość programów graficznych

  • znajomość narzędzi CRM

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

Bycie w centrum akcji to Twój żywioł? Dołącz do Zespołu BMW Sikora – firmy, która łączy prestiż marki BMW z ugruntowaną pozycją na rynku. Jeżeli masz w sobie pasję, z łatwością nawiązujesz kontakty, wytrwale dążysz do wyznaczonych celów i chcesz podjąć wyzwanie pracy dla czołowej marki sektora Premium, mamy dla Ciebie idealną pracę.

BMW Sikora to Autoryzowany Dealer BMW, który w 2021 roku otworzył pierwszy salon w Europie, w całości dedykowany modelom BMW M – przełomowym samochodom o najwyższych mocach silników i wyczynowym zacięciu.

Przewiń do profilu firmy