Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketplace - Allegro, Amazon

Rodan Sp. z o.o.O firmie

  • Górecka 17
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Rodan Sp. z o.o.

Górecka 17

Poznań

Cześć,

do naszego prężnie rozwijającego się działu sprzedaży artykułów biurowych i szkolnych online poszukujemy

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie aukcjami oraz ofertą na platformach marketplace (Allegro, Amazon)
  • Tworzenie akcji promocyjnych oraz ich optymalizacja
  • Prowadzenie kampanii Allegro Ads
  • Analiza sprzedaży oraz konkurencji na marketplace
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu e-commerce
  • Nadzór nad atrakcyjnością oferty
  • Prowadzenie działań rozwojowych na danych marketplace’ach oraz realizowanie planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży na marketplace’ach na rynku polskim (Allegro)
  • Praktyczna znajomość narzędzi do analizy sprzedaży marketplace
  • Znajomość obsługi programu Baselinker, a także programów biurowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii PPC, prowadzeniu kampanii marketingowych na marketplace
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, skuteczność
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na postawione cele oraz realizowanie założonych działań rozwojowych
  • Mile widziana znajomość programów ERP

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, rozwój zawodowy
  • Pracę w małym, zgranym zespole odpowiedzialnym za sprzedaż w Internecie

Ogłoszenie archiwalne