Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marki własnej i social media

Aquafilter Europe Sp. z o.o.O firmie

Aquafilter Europe Sp. z o.o.

Świętej Teresy 101

Łódź

Firma Aquafilter Europe Sp. z .o.o. z siedzibą w Łodzi, zajmująca się produkcją
i sprzedażą filtrów do wody oraz systemów oczyszczania wody poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. marki własnej i social mediaNumer ref.: AE 210331

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Planowanie, realizowanie oraz rozwijanie komunikacji w social media,
  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej firmy w zakresie działań internetowych,
  • Tworzenie grafik, dostosowanie formatów do potrzeb social media,
  • Planowanie, koordynacja i harmonogramowanie projektów marketingowych,
  • Bieżąca aktualizacja stron www.,
  • Copywriting treści strony pod kątem SEO,
  • Przygotowanie materiałów reklamowych m.in ulotek, folderów, banerów,
  • Monitorowanie rynku (bieżące śledzenie trendów, monitorowanie rynku i działań konkurencji),
  • Realizacja dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego zgodnych z posiadanymi kompetencjami.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenia w obszarze rozwijania marek w mediach społecznościowych oraz w zarządzaniu marką własną,
  • Doświadczenie w opracowywaniu i realizacji strategii komunikacji, social media i marketingowej,
  • Wiedza w zakresie SEO, znajomość aktualnych trendów i modyfikacji w algorytmach wyszukiwarek,
  • Znajomość grafiki reklamowej i internetowej,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
  • Znajomość obsługi programów graficznych na potrzeby mediów społecznościowych,
  • Kreatywność i zaangażowanie,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, w mowie i w piśmie,
  • umiejętności pracy po presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego dla całej rodziny,
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego,
  • Dobrowolne ubezpieczenie na życie,
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników,
Jeśli chcesz ubiegać się o to stanowisko, prześlij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania

Administratorem danych osobowych jest Aquafilter Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 101. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb tej jak i przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Ogłoszenie archiwalne