Specjalista ds. Marki Własnej

Komplex-TorusO firmie

Komplex-Torus

Gierdziejewskiego 7

Warszawa

Firma Komplex-Torus, ogólnopolski dystrybutor chemii gospodarczej, kosmetyków oraz artykułów higienicznych poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKI WŁASNEJ
Miejsce pracy: Warszawa - Ursus

Twoje zadania:

  • Udział w tworzeniu strategii Marki Własnej,
  • Przygotowywanie nowych produktów do wdrożenia na rynek Tradycyjny,
  • Przygotowywanie opisów produktów oraz udział przy tworzeniu nowych opakowań produktów Marki Własnej,
  • Planowanie i realizacja działań promocyjno-reklamowych oraz zarządzanie materiałami promocyjnymi,
  • Badanie i analiza rynku oraz jego potencjału pod kątem wdrażania nowych produktów,
  • Kreowanie pomysłów rozwoju Marki Własnej, nowych produktów i opakowań dopasowanych do potrzeb konsumenckich,
  • Koordynacja procesów technologicznych i produkcyjnych produktów Marki Własnej,
  • Negocjowanie umów z producentami,
  • Nadzór nad wizualizacją gazetki produktowej,
  • Ścisła współpraca z Działem Zakupów i Działem Marketingu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: marketing, ekonomia),
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i Power Point,
  • Znajomości rynku FMCG,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
  • Tworzenia i poszukiwania niestandardowych rozwiązań,
  • Kreatywności, zmysłu estetycznego i wyczucia stylu,
  • Doświadczenia w rozwoju nowych produktów lub marek własnych,
  • Komunikatywności oraz rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych,
  • Samodyscypliny i zaangażowania,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Samodzielność i wpływ na kształt prowadzonych projektów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy