Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marki Własnej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Delikatesy Centrum

    to wiodąca sieć supermarketów w Polsce. Wierzymy, że jedzenie jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Jedząc lepiej mamy więcej energii do działania, odkrywamy nowe smaki, możemy być zdrowsi i szczęśliwsi. Sami uwielbiamy jeść i robić zakupy dlatego naszą pasją są najwyższej jakości produkty świeże i przyjemność ich kupowania.

    Niektóre nasze najlepsze produkty tworzymy sami – tym zajmuje się Dział Marki Własnej, który poszukuje do zespołu osoby na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. MARKI WŁASNEJ
    Miejsce pracy: Warszawa

    Kluczowe zadania:

    • Tworzenie nowych produktów – od konceptu po gotowy produkt na talerzu,
    • Przygotowywanie planów marketingowych i modeli biznesowych dla produktów i kategorii,
    • Liczne analizy pozwalające podejmować najlepsze decyzje,
    • Reprezentowanie marek własnych w organizacji,
    • Identyfikowanie insightów, motywacji i barier konsumenckich w różnych kategoriach produktowych,
    • Śledzenie zmian w zachowaniach i nawykach konsumentów, a na ich podstawie formułowanie rekomendacji dla rozwoju biznesu.

    Co potrzebujesz by być najlepszym:

    • Pozytywna energia i entuzjazm – po prostu przedsiębiorczość,
    • Zainteresowania brand marketingiem – doceniamy osoby z doświadczeniem
      w organizacjach o najwyższych standardach marketingowych,
    • Wykształcenie wyższe, a jeśli masz za sobą udział w Erasmusie będzie to dodatkowy atut,
    • Ciekawości świata i konsumenta,
    • Wrażliwości na jego potrzeby i zdolności dostrzegania insightów,
    • Wysokie zdolności komunikacyjne, także w języku angielskim,
    • Wysokie zdolności analityczne i organizacyjne,
    • Kreatywność i umiejętność wyjścia poza schematy,
    • Zdolność do efektywnej pracy pod długotrwałą presją,
    • Pasja do dobrego jedzenia.

    Dodatkowo oferujemy:

    • Możliwość realizacji własnych pomysłów, które zmienią nawyki kulinarne milionów Polaków,
    • Współtworzenie jednej z największych firm w Polsce,
    • Pracę w zespole ludzi o podobnej wizji do Twojej,
    • Pakiet #BARDZO atrakcyjnych benefitów w tym pakiet szkoleń otwartych, biblioteka, siłownia w biurze, świeże owoce :)
    • Szansa na realizację kolejnych projektów w dziale marketingu w ramach ścieżki kariery, rozwój talentów to nasz priorytet.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    opis

    PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI: "WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.)"