Oferta pracy

Specjalista ds. Master Data

Cargill Poland Sp. z o.o.

  • Osnowo (pow. chełmiński)

    Osnowo (pow. chełmiński), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, wdrażanie i utrzymywanie podstawowych rozwiązań do zarządzania danymi podstawowymi, które umożliwiają użytkownikom optymalne wykorzystanie danych.

  • Wspieranie wysiłków na rzecz doskonalenia danych i procesów w celu wdrożenia zidentyfikowanych możliwości.

  • Wykonywanie czynności porządkujących dane podstawowe, aby zapewnić ogólną spójność danych.

  • Ściśle współpracuj z kluczowymi partnerami, aby zapewnić zgodność z procesami i procedurami dotyczącymi danych.

  • Zajmowanie się podstawowymi sprawami i problemami pod bezpośrednim nadzorem, jednocześnie eskalowanie bardziej złożonych problemów do odpowiedniego personelu.

  • Inne przydzielone obowiązki.

Nasze wymagania

  • Tytuł licencjata w pokrewnej dziedzinie lub równoważne doświadczenie

  • Znajomość języka anielskiego na poziomie bardzo dobrym, umożliwiającym codzienną pracę w tym języku

  • Praktyczna i bardzo dobra znajomość programu MS Excel

Mile widziane

  • Znajomość procesów danych dla systemów planowania zasobów przedsiębiorstwa

  • Skrupulatność i dokładność w codziennej pracy

  • Otwartości do nauki i zadawania pytań

  • Nastawienie na utrzymywanie wysokich standardów pracy

To oferujemy

Zapewniamy dynamiczną pracę w stymulującym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i ukierunkować Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • bony żywieniowe

  • praca w międzynarodowej firmie

Opis stanowiska

Specjalista ds. Master Data odpowiada za nadzór nad poprawnymi danymi w systemie zgodnie z wyznaczonymi standardami. W tej roli będziesz współpracować ze wszystkimi funkcjami biznesowymi i korporacyjną globalną organizacją informatyczną w celu wdrożenia wymagań dotyczących danych biznesowych.

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 155 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Animal Nutrition and Health firmy Cargill, który dąży do podnoszenia jakości życia poprzez lepsze żywienie. Nasz zespół prowadzi badania, wdraża innowacje i tworzy rozwiązania zapewniające naszym klientom doskonałe wyniki.

Przewiń do profilu firmy