Specjalista ds. Materiałów Marketingowych w Sklepie

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 11.10.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 09.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Poznań
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • regularna i cykliczna aktualizacja ilości nośników i materiałów POSM w sieci sklepów
    • regularne i cykliczne planowanie ilości materiałów, dokonywanie zamówień, zlecanie wysyłek do sklepów
    • standaryzowanie materiałów POSM
    • współpraca z zespołami w marketingu i logistyce w zakresie planowania POSM

    Oczekujemy od Ciebie:

    • min. dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku pracy, znajomości procesów logistyki szczególnie w obszarze dostaw materiałów marketingowych
    • świetnej organizacji pracy, umiejętności pracy pod presją czasu
    • umiejętnego korzystania z narzędzi SAP i COGNOS w codziennej pracy
    • zdolności interpersonalnych
    • umiejętności analitycznego/syntetycznego myślenia
    • obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel na poziomie średniozaawansowanym (weryfikowana w procesie rekrutacji)
    • proaktywnej postawy, orientacji na cel/rezultat pracy
    • czynnego prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    top
    • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
    • lokalizację biura w centrum Poznania
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
    • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
    top