Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Materiałowego Przygotowania Produkcji

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. to firma z ponad 65-letnią tradycją. Specjalizuje się w remontach przebudowach i modernizacjach statków oraz obiektów offshore. Należy do grupy kapitałowej Remontowa Holding S.A., największej grupy stoczniowej w Polsce, która zatrudnia 8 tysięcy pracowników.

    Poszukujemy kandydatów w na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. MATERIAŁOWEGO PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • dobór materiałów według wydanej dokumentacji,
    • kontrolowanie zasadności zamawianych materiałów,
    • inwentaryzacja zapasów magazynowych,
    • tworzenie zbiorczych pozycji materiałowych dla wybranych projektów oraz rozliczanie ilościowe materiałów,
    • analiza wykorzystania materiałów oraz raportowanie przekraczania ilości planowanych,
    • administrowanie bazy indeksów materiałowych,
    • tworzenie listy standardowych materiałów wykorzystywanych w stoczni,
    • analiza rynku pod kątem nowych technologii, materiałów i cen materiałów.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane materiałoznawstwo,
    • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,
    • znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel),
    • mile widziana znajomość przemysłu okrętowego (remonty i przebudowy jednostek),
    • znajomość dokumentacji technicznej,
    • samodzielność i wysoka dyscyplina pracy,
    • umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • pracę w zespole profesjonalistów, osób aktywnych, otwartych na współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń,
    • ciekawe zadania i projekty realizowane dla dużych i znanych firm światowych,
    • współpraca z zagranicznymi Armatorami,
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy.
    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.
    Prosimy o podanie w temacie „Specjalista ds. materiałowego przygotowania
    Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, odpowiemy jednak tylko na wybrane.