Oferta pracy

Specjalista ds. Mechanicznych

Cargill Poland Sp. z o.o.

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i wykonywanie przeglądów obiektów podlegających UDT i TDT, a także uwzględnionych w korporacyjnej polityce dotyczącej integralności mechanicznej.

  • Wdrażanie i utrzymywanie najlepszych praktyk w zakresie Integralności Mechanicznej w celu poprawy efektywności operacyjnej.

  • Wprowadzanie akcji naprawczych wynikających z przeglądów.

  • Nawiązywanie relacji z dostawcami i utrzymywanie kontaktu w ramach prowadzonych przeglądów oraz akcji naprawczych.

  • Współpraca z Działami Produkcyjnymi w celu budowy harmonogramu przeglądu obiektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimalnie średnie techniczne.

  • Co najmniej dwa lata związanego doświadczenia zawodowego (działy techniczne: Utrzymanie Ruchu, Dział Projektów, Produkcja)

  • Znajomość języka angielskiego, min. B2 - warunek konieczny (konieczność komunikacji z centralą europejską i raportowanie bieżącego stanu).

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub równoważne doświadczenie.

  • Ukierunkowanie na inżynierię mechaniczną, procesową będzie dodatkowym atutem.

  • Komunikatywność i podstawowe umiejętności w zakresie zarządzania grupą pracowników.

  • Doświadczenie w zakresie przeglądów UDT mile widziane (znajomość przepisów).

  • Znajomość SAP mile widziana.

  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji i dozoru mile widziane.

To oferujemy

  • Zapewniamy dynamiczną pracę w stymulującym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i ukierunkować Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • bony żywieniowe

    Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 155 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Food Ingredients and Bio-Industrial firmy Cargill, który zajmuje się przewidywaniem trendów w zakresie smaku, odżywiania i bezpieczeństwa, aby wprowadzać innowacje i dostarczać rozwiązania producentom, detalistom i firmom gastronomicznych.

    Przewiń do profilu firmy