Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Mechanicznych

  • Rudniki (pow. częstochowski; gm. Rędziny), Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 30.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CEMEX to globalny lider w branży materiałów budowlanych. Od ponad 100 lat dostarczamy wysokiej jakości produkty i usługi naszym klientom i społecznościom na całym świecie.
    CEMEX Polska należy do czołówki krajowych producentów cementu, betonu i kruszyw oraz do grona liderów zrównoważonego rozwoju. W naszych zakładach produkcyjnych oraz w biurze korporacyjnym w Warszawie zatrudniamy blisko 1200 osób.

    Aktualnie poszukujemy Kandydatów / Kandydatki do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Rudniki (koło Częstochowy, woj. śląskie)

     Główne zadania:

    • Przeglądy maszyn i urządzeń na wskazanym wydziale,
    • Nadzorowanie prawidłowości eksploatacji maszyn i urządzeń,
    • Zlecanie prac remontowo-konserwacyjnych oraz montażowych, nadzór nad prawidłowością ich wykonania zgodnie z zakresem i umową oraz rozliczanie prac na wskazanym wydziale,
    • Przygotowanie i przekazanie maszyny i urządzenia do remontu i odbiór po remoncie,
    • Nadzorowanie usuwanie awarii, badanie przyczyn powstawania awarii i przedwczesnego zużycia maszyn oraz zapobieganie ich powstawaniu,
    • Prowadzenie gospodarki częściami zamiennymi,
    • Opracowywanie wydziałowych planów remontów w zakresie rzeczowo-kosztowym i terminowym,
    • Opracowywanie zapytań ofertowych na: materiały, wykonawstwo remontów, pomiarów i usług,
    • Uczestniczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
    • Znajomości, przestrzegania przepisów i zasad BHP oraz Ochrony Środowiska oraz stosowania się do wydanych w tym zakresie poleceń i wskazówek przełożonych.

     Wymagania formalne:

    • Wykształcenie wyższe techniczne- Mechanika, Budowa Maszyn
    • Doświadczenie - Minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku: atutem będzie znajomość remontu maszyn Przemiału Cementu
    • Wymagana wiedza specjalistyczna, w tym znajomość:
      • budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń oraz dokumentacji technicznej
      • zasad obowiązujących przy tworzeniu dokumentacji techniczno-ruchowej
      • zakresu technologii wykonywania prac mechanicznych

    Pozostałe wymagania:

    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno- ruchową,
    • Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office.
    • Umiejętność obsługi programów typu CAD
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oczekiwania interpersonalne:

    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Komunikatywność i szybkość podejmowania decyzji,
    • Samodzielność i umiejętność negocjacji
    • Innowacyjność i zdolność twórczego myślenia.

     Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

    • Pracę w przyjaznym zespole, w którym ceni się twórcze myślenie, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami
    • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Rozbudowane benefity i programy dla pracowników

    W  naszych rekrutacjach stosujemy zasady równości i poszanowania różnorodności. Zatrudniamy kandydatów najlepiej spełniających wymagania na danym stanowisku, bez względu  na stopień sprawności, wiek, płeć, pochodzenie lub inne cechy podmiotowe.

    Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób niepełnosprawnych spełniających wymagania rekrutacyjne.

    Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

    Sun Sun Sun Sun

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych  w dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb związanych z realizacją obecnie prowadzonego procesu rekrutacji oraz procesów rekrutacji prowadzonych  w przyszłości przez administratora danych CEMEX Polska Sp. z o.o., ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa („Spółka”), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926)”. Zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celów rekrutacji prowadzonej przez Spółkę.”