Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. mechanicznych

  • Opatówek, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujesz pracy w okolicach Kalisza? Znasz się na mechanice? Nie zwlekaj! Aplikuj! Ta oferta jest dla Ciebie!

    Nr ref.: /139/10/2018/NL/35690
    Opatówek
    oferujemy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • możliwości rozwoju
    zadania
    • bieżąca konserwacja sprzętu
    • diagnostyka usterek mechanicznych
    • planowanie wymian komponentów i drobne naprawy maszyn/urządzeń
    • wdrażanie udoskonaleń technicznych
    • pomoc dla operatora technicznego w przypadku problemów technicznych
    • rozpoznawanie przyczyn awarii i rozwiązywanie problemów technicznych
    • analiza i sterowanie parametrami pracy maszyn i urządzeń
    oczekujemy
    • wykształcenia technicznego
    • doświadczenia na podobnym stanowisku (w mechanice, elektromechanice lub powiązanej pracy)
    • znajomości rysunku technicznego
    • wiedzy na temat zagadnień związanych z automatyką przemysłową
    • wiedzy na temat procesu obróbki technicznej, pracy na tokarkach i frezarkach, hydrauliki i pneumatyki
    • mile widziane doświadczenie w spawaniu punktowym
    • gotowości do pracy zmianowej (2 zmiany dzienne)
    • komunikatywnej znajomości j.angielskiego (mile widziana również j.niemieckiego)

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    www.randstad.pl