Specjalista ds. mechanicznych

  • Orla (pow. bielski), podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi.  Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

    Miejsce pracy: Orla (pow. bielski)

    Główne zadania:

    • utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń
    • konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
    • diagnozowanie i usuwanie bieżących usterek
    • udział w planowaniu i wykonywaniu prac podczas postojów konserwacyjnych
    • przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur
    • dbanie o porządek na podległym obszarze ( 5S )
    • zgłaszanie pomysłów mogących wpłynąć na usprawnienie wydajności, jakości (procesów, produktów) i bezpieczeństwa

     O Tobie:

    • masz wykształcenie min. zawodowe (mile widziane w zakresie mechaniki)
    • masz uprawnienia spawalnicze i uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, podestów ruchomych (mile widziane)
    • znasz zagadnienia z hydrauliki i pneumatyki
    • masz aktualne uprawnienia SEP do 1 kV
    • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • znasz zasady eksploatacji i napraw maszyn produkcyjnych
    • jesteś osobą odpowiedzialną, skrupulatną, komunikatywną
    • jesteś gotowy/a do pracy zmianowej
    • umiesz czytać dokumentację techniczną oraz elektryczną

    Chcemy:

    • abyś został/-a z nami na dłużej, dlatego gwarantujemy umowę o pracę
    • abyś rozwijał/-a się razem z nami poprzez udział w ciekawych projektach
    • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
    • doceniać Twoje osiągnięcia,
    • dać Ci możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów tj. dofinansowywane obiady w pracowniczej kantynie, codziennie świeże owoce, dofinansowanie kart sportowych, zniżkę na zakupy w IKEA itp.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w przesłanym CV na potrzeby rekrutacji przeprowadzonej na stanowisko automatyk w IKEA Industry Poland sp. z o.o. Oddział w Orli (zgoda w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)"