Oferta pracy

Specjalista ds. Mechanicznych

CEMEX Polska Sp. z o.o.

  • Rudniki (pow. częstochowski; gm. Rędziny)

    Rudniki (pow. częstochowski; gm. Rędziny), śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przeglądy maszyn i urządzeń na wskazanych wydziałach,

  • Przygotowywanie planów i zakresów prac remontowych,

  • Nadzorowanie prawidłowości eksploatacji maszyn i urządzeń w celu zapobiegania awariom.

  • Zlecanie prac remontowo-konserwacyjnych oraz montażowych, nadzór nad prawidłowościich wykonania zgodnie z zakresem i umową oraz rozliczanie prac na wskazanym wydziale,

  • Przygotowanie i przekazanie maszyny i urządzenia do remontu i odbiór po remoncie,

  • Prowadzenie gospodarki częściami zamiennymi,

  • Opracowywanie wydziałowych planów remontów w zakresie rzeczowo-kosztowym i terminowym,

  • Opracowywanie zapytań ofertowych na: materiały, wykonawstwo remontów, pomiarów i usług.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość zagadnień specjalistycznych w tym: budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń, dokumentacji technicznej, zakresu technologii wykonywania prac mechanicznych,

  • Znajomość programów pakietu MS Office, SolidWorks lub Autocad,

  • Mile widziana umiejętność obsługi systemu SAP,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Rozbudowany system benefitów (np. dofinansowanie do wypoczynku ,,wczasy pod gruszą’’, pakiet opieki medycznej, karta rekreacyjno-sportowa, nagrody jubileuszowe, dostęp do platformy benefitowej oraz szkoleniowej),

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

  • pracownicze kluby sportowe

  • działania wspierające różnorodność w firmie

  • system kafeteryjny benefitów