Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

YOUR AGENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

YOUR AGENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mściwoja II 64

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii komunikacji i harmonogramów na kanały social media,
  • Prowadzenie kanałów klientów agencji zgodnie ze strategią komunikacji,
  • Tworzenie planów i harmonogramów publikacji,
  • Prowadzenie kampanii reklamowych w modelu efektywnościowym,
  • Zarządzanie budżetami reklamowymi Klientów,
  • Analiza statystyk, przygotowywanie raportów i rekomendacji,
  • Monitorowanie aktywności marek w internecie,
  • Współpraca z działem kreatywnym agencji przy tworzeniu contentu,
  • Wnoszenie "własnego wkładu" w pracę zespołową – dostarczanie własnych pomysłów,
  • Obsługa programów m.in. SoTrender, Kontentino.

Nasze wymagania

  • Idealny kandydat charakteryzuje się:
  • Co najmniej 2-letnim doświadczeniem w content i/lub social media marketingu – warunek konieczny,
  • Doświadczeniem w pracy po stronie agencji,
  • Wiedzą i doświadczeniem z zakresu realizacji kampanii płatnych w social media,
  • Dodatkowo mile widziane doświadczenie w pracy na Google Analytics oraz na innych systemach monitorujących i mierzących efektywność kampanii internetowych,
  • Doskonałymi umiejętnościami analitycznymi i bardzo dobrą organizacją pracy własnej,
  • Umiejętnością pracy pod presją czasu i prowadzeniem kilku zadań jednocześnie,
  • Pozytywnym nastawieniem do ludzi,
  • Nastawieniem na rezultaty i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
  • Umiejętnością analitycznego myślenia i planowania,
  • Umiejętnością wyciągania wniosków z kampanii,
  • Umiejętnością efektywnego planowania budżetu w ramach kampanii,
  • Doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu kilku projektów równocześnie,
  • Umiejętnością współpracy z zespołem,
  • Kreatywnością, poszukiwaniem inspiracji i umiejętnością tworzenia nieszablonowych rozwiązań,
  • Poczuciem humoru – warunek konieczny :)

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w zgranym, kreatywnym i pomocnym zespole,
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w elastycznych godzinach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia + % od obsługi klientów,
  • Szkolenia i kursy rozwijające Twoje umiejętności,
  • Dostęp do wszelkiej prasy i wiedzy branżowej,
  • Dostęp do narzędzi ułatwiających pracę nad kampaniami,
  • Pełne wsparcie zespołu, który naprawdę lubi swoją pracę,
  • Duży poziom samodzielności i decyzyjności oraz otwartość przełożonych na Twoje pomysły i niestandardowe rozwiązania,
  • Realny wpływ na budowanie przyszłości agencji,
  • Kartę Multisport,
  • Dostęp do pysznej kawy, wszystkich smaków herbat i mleka, także migdałowego :)
  • Wyjścia integracyjne finansowane przez firmę,
  • Brak sztywnych struktur, luźną i przyjazną atmosferę,
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w tworzeniu ciekawych projektów oraz w konferencjach branżowych,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

You're Welcome to trójmiejska spółka, zatrudniająca około 15 osób.

Od ponad 5 lat z pasją rozwijamy trójmiejski rynek mediowy i reklamowy, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku. Posiadamy własne portale informacyjne i społecznościowe tj. togethermagazyn.pl; magazynkobiet.pl

Naszymi produktami są znane magazyny drukowane Together Magazyn – rodzinna strona Trójmiasta i Magazyn Mademoiselle – magazyn kobiet. Sukcesywnie realizujemy plan rozwoju, który oparty jest na pozytywnym, kompetentnym zespole złożonym z ludzi pełnych pasji.

www.yourewelcome.pl

www.togethermagazyn.pl

www.magazynkobiet.pl

Social media to Twój żywioł? Jesteś mistrzem w przyciąganiu uwagi i tworzeniu ciekawych treści?

Szukamy prawdziwego tytana social media, który nie boi się kampanii płatnych i będzie wspierał klientów agencji w okiełznaniu mediów społecznościowych. Analityka i cyferki to must have. Znajdziesz u nas dużo kreatywności, luzu i możliwości rozwoju. Jeżeli uważasz, że pasujesz do opisu powyżej, to aplikuj :)

Prześlij nam swoje CV oraz portfolio zrealizowanych kampanii na social media za pomocą przycisku aplikowania, wpisując w tytule wiadomości nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Specjalista ds. Mediów Społecznościowych, Mściwoja II 64, Gdańsk